Chcesz zadać pytanie?

Zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź dział pomocy aby znaleźć rozwiązanie twojego problemu.

Napisz do nas: [email protected]


Najczęściej zadawane pytania


Jak przejśc przez proces aktywacji?

Dokonaj zakupu dowolnego kodu, który prezentujemy na naszej stronie. Następnie należy wkleić zakupiony kod i postępować zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie (ten proces jest intuicyjny). Po otrzymaniu informacji o poprawnej płatności należy odświeżyć stronę (TO KONIECZNE).

Co zrobić jeśli kanały nie działają?

Najczęstsza przyczyną niedziałających kanałów telewizyjnych jest zbyt wolne lub niestabilne łącze internetowe. Prędkość łącza wbrew powszechnej opinii nie jest jednakowa w ciągu całej doby. Łącza internetowe są o wiele bardziej obciążone wieczorami i w weekendy. Aby móc swobodnie korzystać z naszego serwisu zalecamy korzystanie z łączy o szybkości co najmniej 6 Mbs. Szybkość swojego łącza sprawdzimy bezpłatnie na stronie speedtest.pl

Co jeśli mój Internet jest wystarczająco szybki jednak mam wciąż problemy?

Zalecamy sprawdzić działanie serwisu na innej przeglądarce internetowej lub nawet na innym urządzeniu. Przypominamy, że nasz serwis działa również na smart fonach, także to urządzenie również może być użyte do takiego testu.

Dlaczego straciłem dostęp do strony?

Dostęp do strony Hejo.TV jest zazwyczaj darmowy, jednakże są momenty kiedy ilość użytkowników, którzy aktualnie są na naszej stronie przerasta nasze możliwości techniczne, dlatego w tych wyjątkowych chwilach dostęp do strony mają tylko zarejestrowani użytkownicy z kontem Premium.

Co to jest konto Premium?

Konto Premium to konto, którego użytkownik wykupił płatny dostęp do naszego portalu.

Jakie są ceny kont Premium?

Koszt aktywacji konta Premium zależny jest od długości aktywacji jaką chcemy zrobić. Począwszy od konta Premium na 7 dni, którego cena oscyluje w granicach 11 PLN (2.5 USD), poprzez konto 30 dniowe za 6 USD (koszt to ok. 25 PLN), 90 dniowe ( koszt około 68 PLN) oraz najdłuższe konto Premium 365 dni (232 PLN).

Gdzie mogę dokonać zakupu kodów aktywujących za pomocą karty kredytowej?

Aktywacji konta za pomocą karty kredytowej możemy dokonać zakupując kody z podanych przez nas aukcji na http://hejo.tv/premium/index. Polecamy zakup kodów EXMO na stronach vouchery24.pl ; kodywex.pl oraz serwisie arena.pl (odpowiednik allegro.pl)